Firmamız 2003 yılında kurulmuştur. 50 metrekare bir küçük dükkanla başladığımız işimiz bizi bugünlere getirdi. Çok çalışarak sürekli başarıyı yakalama çabası ve birinci sıraya yerleştirdiğimiz "Müşteri Memnuniyeti" ilkesi bizi daha büyük düşünmeye sevk etmiştir. Bizden memnun kalan müşterilerimiz bizi daha farklı iş kollarına teşvik etti. Buda bizi perde-dekorasyon ve nihayetinde mobilya tasarım-üretim ve uygulamasına itmiştir. Şuanda 1800 metrekare iki katlı mağazamızla müşterilerimize güzel bir ortamda binbir emekle ürettiğimiz ürünlerimizi teşhir etmekteyiz. Üretim atölyemizde (fabrika değil) müşterilerimize "haute couture" mantığıyla kişiye özel üretim yapmaktayız. Müşterilerimizin mekanını projelendirip tamda mekanın ölçülerine göre tasarım ve üretim yapmaktayız.
Bütünsel Dekorasyon hizmeti sunmaktayız. Dekore edilecek mekanın mobilya tasarımı, Perde tasarımı ve tüm ev dekorasyon tasarımı-uygulamasını yapmaktayız. 15 yıllık tecrübemiz ile "bütünsel uyum" yakalama çabamız projenin mükemmel bir şekilde sonuçlanmasını sağlıyor. Mükemmelliyetçilik firmamızın ruhunda bulunmaktadır. Tüm ekibimiz bu uyumun sağlanması için tüm çabayı göstermektedir. Müşterilerimizin memnuniyeti firmamızın birinci önceliğidir. 
Mobilya: Günümüzde firmaların büyük bir kısmı rekabet edebilmek ve/veya daha fazla kar elde edebilmek için üretim maliyetlerini düşürmek zorundadır. Bu ekonominin kuralıdır. Bunu sağlayabilmek için de mobilyalar üzerinde görülen oymaların, çoğunu veya tamamını polyester ve poliüretan malzemelerden üretmek zorundadır. Bu maddelerin insan sağlığı açısından olumsuz etkileri olup kanserojen maddeler içermektedir. Biz ürünlerimizde tamamen el oyması ve gerçek ağaç kullanmaktayız. Bu bizi diğer firmalardan ayrıştırmaktadır.
Perde: Yerli ve İthal ürün yelpazesiyle müşterilerimize sonsuz tasarım olanağı sunmaktayız. Binlerce desen ve renk tonunda perde çeşidimiz ile doğadaki tüm renkler perdelerimizde bulunmaktadır. Dikiş kalitemiz bizi sektörümüzde zirveye taşımıştır. Bunların yanında satış sonrası hizmette hızlı ve yapıcı çözümler sunmamız Müşterilerimizin memnuniyetini üst sıralara taşımaktadır. 
Yeryüzünün en güçlü ve çevik olanı "aslan" bizim ürünleri seçti. Ya SİZ?
Siz değerli müşterilerimizi mutlaka mağazamıza bekliyoruz. 
Saygı ve Sevgilerimizle,
evart home

Galeri
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?